Przyjęcia okolicznościowe

Winny Dworek to idealne miejsce, by świętować wyjątkowe momenty z bliskimi.

 Organizujemy imieniny, spotkania z przyjaciółmi, rocznice lub niezwykłe kolacje dbając o kompleksową oprawę każdego wydarzenia.

W zależności od planowej liczby gości, stylu oraz charakteru uroczystości dajemy Państwu możliwość skorzystania z Sali Winnego Dworku połączonej ze Strefą Barową lub Patio, gdzie z łatwością ugościmy do 200 gości. „Powozownia” będzie idealnym miejscem dla organizacji kameralnego przyjęcia, a historyczny Ogród w naturalnej scenerii winnicy to wymarzona przestrzeń dla spotkań plenerowych na najwyższym poziomie.

Chrzciny

Dzieci są naszym najcenniejszym skarbem. Kochamy je, troszczymy się o nie i próbujemy dawać im to co najlepsze.

Z przyjemnością pomożemy zorganizować tę wyjątkową uroczystość, tak by pozostała na długo w pamięci, będąc źródłem miłych wspomnień dla dzieci i Państwa najbliższych. Przyjęcie z okazji komunii, urodzinowe party, imieniny z bliskimi – zadbamy o to by  każde spotkanie było niepowtarzalne.

Przyjęcia rodzinne

U nas znajdziecie wszystko czego potrzebujecie by uczcić ważne chwile z rodziną, lub po prostu spędzić tak cenny czas z bliskimi.

Do organizacji każdego z przyjęć podchodzimy z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Wspólnie z Państwem opracujemy scenariusz uroczystości, zaplanujemy menu, scenografię, oraz całą oprawę techniczną wydarzenia, pozostawiając Państwu możliwość cieszenia się z chwil spędzonych z bliskimi.

Imprezy Firmowe

Począwszy od obiadu z klientem, po pełną atrakcji imprezę firmową – o każde wydarzenie dbamy z niezwykłą starannością uwzględniając przy tym wszystkie ważne aspekty i charakter spotkania.

Wyjątkowa lokalizacja naszej winnicy pozwala na kreatywne wykorzystanie poszczególnych elementów posiadłości. Imprezy zamknięte mogą przeplatać się z plenerowymi. Do dyspozycji naszych gości oddajemy elegancki Winny Dworek, kameralny obiekt „Powozowni”, a także specjalne namioty przygotowane pod spotkania na świeżym powietrzu.   Tylko tutaj dystyngowany koktajl może zakończyć się w naturalnej scenerii winnicy, rodzinne urodziny przekształcić w kulinarne warsztaty na świeżym powietrzu, a obiad dla przyjaciół przemienić się w klimatyczną podróż łodzią po Odrze.

Pomożemy kompleksowo zorganizować przyjęcie

Oprawa Muzyczna

Zadbamy o właściwą oprawę wokalno-instrumentalną oraz odpowiednie, dopasowane do wybranego miejsca, nagłośnienie i serwis techniczny.

Aranżacje i Dekoracje Kwiatowe

Eleganckie kwiatowe kule, delikatne bukiety, romantyczne lampiony, dekoracje stołów, oryginalne aranżacje sal lub nieszablonowe zaaranżowanie imprezy w plenerze – zadbamy o każdy detal, tworząc właściwą oprawę wizualną dla tych wyjątkowych chwil.

Strefa Barmańska

Gwarantujemy obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Na potrzeby każdej imprezy opracujemy indywidualną kartę drinków, która idealnie odda charakter spotkania. Organizowane przez nas widowiskowe pokazy barmańskie pozytywnie zaskoczą uczestników każdego wydarzenia.

Rejsy

Rejs łodzią po Odrze, stanowiący lokalną atrakcję, w nieszablonowy sposób uatrakcyjni Państwa wesele lub inne wydarzenie. To również doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego z bliskimi.

Candy Buffet i animacje dla dzieci

Nasz Candy bufet osłodzi każde wydarzenie. Dopasowany do przewodniego tematu imprezy i Państwa indywidualnych wymagań będzie stanowić słodki punkt programu. Profesjonalni animatorzy zadbają o odpowiednie atrakcje dla najmłodszych gości.

Fotografia i Fotobudka

Pamięć o najlepszej imprezie z czasem zblaknie. Jednak dzięki doskonałym materiałom zdjęciowym z łatwością wrócą Państwu wspomnienia. Naszym gościom oferujemy również możliwość skorzystania z fotobudki – doskonale sprawdzi się jako dodatkowa atrakcja wydarzenia.

Pomożemy Państwu zorganizować kompleksowo przyjęcie.
Ofertę przedstawimy na wcześniej umówionym spotkaniu.
Kontakt: 694 266 679