O nas

Winny Dworek to miejsce, gdzie czas wolniej płynie. Przesiąknięte historią, otulone pięknem natury, z dala od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu. Magia tego miejsca Cię oczaruje.

Wypowiedz życzenie… Tutaj się spełni!

Witamy w romantycznym hotelu Winny Dworek, Twoim domu w Regionie Zielonogórskim. Dworek, zbudowany w stylu XIX- wiecznego klasycyzmu,  usytuowany jest  w jednej z najpiękniejszych  winnic, historycznym miejscu upraw winorośli  nad Pradoliną Odry.

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Tutaj magię czuć w powietrzu. Dzięki połączeniu polskiej tradycji i winiarskiego dziedzictwa tej ziemi, powstało miejsce z duszą.  Pełne wdzięku i potrafiące oczarować niezapomnianą atmosferą. U nas przeżyjesz piękne chwile – relaksując się przy kominku, z lamką naszego wina, spędzając czas z bliskimi w klimatycznej powozowni, rodzinnym dworku lub starych ogrodach…

HOTEL I SPA

Wyjątkowe pokoje i apartamenty zaaranżowane w przytulnym, domowym klimacie oraz profesjonalna obsługa, zapewnią Państwu komfort i niepowtarzalne wrażenia z pobytu w naszej winnicy. Maksymalną wygodę wypoczynku oraz relaksu uzupełni bogata oferta naszego SPA. Mogą w nim Państwo skorzystać z suchej lub mokrej sauny, masażu, a Paniom proponujemy również zabiegi upiększające.

KUCHNIA

W naszej kuchni przeplatają się smaki winne i niewinne czyniąc ją wyjątkową. Bogactwo regionalnych produktów takich jak: konfitury z naszej manufaktury, miody z regionalnej pasieki, wyjątkowe galaretki z naszego wina, kozie sery z pobliskiej serowni oraz dary natury z lasów i owoce z lokalnych sadów, przemawiają swoim smakiem do każdego. Dzięki nim kulinarne dzieła naszego szefa kuchni to raj dla podniebienia.

Każda okazja jest dobra by stworzyć piękne wspomnienia!