Wesela

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Planujemy je z niezwykłą precyzją, dokładając wszelkich starań, aby było idealne i warte wspomnień.

Winny Dworek jest miejscem, w którym spełnimy Państwa marzenie o pięknym weselu. Uwzględniając indywidualne preferencje i oczekiwania skomponujemy ofertę zorganizowania tego szczególnego przyjęcia w sposób wyjątkowy i unikatowy. Od zachwycającej kuchni smaków winnych i niewinnych po przepiękne dekoracje, oprawę muzyczną oraz doskonałą obsługę. Dzięki bogatemu doświadczeniu służymy Państwu pomocą na każdym etapie planowania.

Sala Winnego Dworku

Do Państwa dyspozycji oddajemy Winny Dworek z Salą Weselną, połączoną ze Strefą Barową oraz przestronnym Patio, w którym ugościmy do 180 gości.

Powozownia to idealne miejsce na  kameralne przyjęcie weselne, a poprawiny zorganizowane w historycznym Ogrodzie, w romantycznej scenerii winnicy, na długo pozostaną w pamięci. Do dyspozycji naszych gości pozostają także pokoje oraz apartamenty hotelowe.

Kuchnia

Przygotowane przez Szefa Kuchni menu degustacyjne, pozwoli Państwu zapoznać się ze smakiem naszych propozycji – tak abyśmy mogli dopasować się do indywidualnych preferencji i spełnić wszelkie oczekiwania.

Nasza kuchnia to autorskie wariacje na temat kuchni polskiej, ze szczyptą kuchni międzynarodowej. To dania pełne smaku i kulinarnej fantazji, przygotowane z produktów regionalnych. Dla których idealną kropkę nad „i” stanowią wina z naszej winnicy.

Pomożemy kompleksowo zorganizować wesele

Oprawa Muzyczna

Zadbamy o właściwą oprawę wokalno-instrumentalną oraz odpowiednie, dopasowane do wybranego miejsca, nagłośnienie i serwis techniczny.

Aranżacje i Dekoracje Kwiatowe

Eleganckie kwiatowe kule, delikatne bukiety, romantyczne lampiony, dekoracje stołów, oryginalne aranżacje sal lub nieszablonowe zaaranżowanie imprezy w plenerze – zadbamy o każdy detal, tworząc właściwą oprawę wizualną dla tych wyjątkowych chwil.

Strefa Barmańska

Gwarantujemy obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Na potrzeby każdej imprezy opracujemy indywidualną kartę drinków, która idealnie odda charakter spotkania. Organizowane przez nas widowiskowe pokazy barmańskie pozytywnie zaskoczą uczestników każdego wydarzenia.

Rejsy

Rejs łodzią po Odrze, stanowiący lokalną atrakcję, w nieszablonowy sposób uatrakcyjni wesele lub inne wydarzenie. To również doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego z bliskimi.

Candy Buffet i animacje dla dzieci

Nasz Candy bufet osłodzi każde wydarzenie. Dopasowany do przewodniego tematu imprezy i Państwa indywidualnych wymagań będzie stanowić słodki punkt programu. Profesjonalni animatorzy zadbają o odpowiednie atrakcje dla najmłodszych gości.

Fotografia i Fotobudka

Pamięć o najlepszej imprezie z czasem zblaknie. Jednak dzięki doskonałym materiałom zdjęciowym z łatwością wrócą wspomnienia. Naszym gościom oferujemy również możliwość skorzystania z fotobudki – doskonale sprawdzi się jako dodatkowa atrakcja wydarzenia.

Pomożemy Państwu zorganizować kompleksowo wesele.
Ofertę przedstawimy na wcześniej umówionym spotkaniu.
Kontakt: 660 739 523